AKTUÁLNĚ – SOUTĚŽ VE SBĚRU!

Na naší škole stále probíhá soutěž jednotlivců a tříd ve sběru druhotných surovin /papír, elektromateriál, železo/. Doposud jste přivezli do Sběrných surovin asi 20 tun a za to vám patří poděkování. Nejvíce se do soutěže tradičně zapojují děti z 1. stupně. Chceme dát příležitost všem žákům naší školy přispět k této naší celoroční sběrové aktivitě v měsíci dubnu v rámci Dne země.
Ve dnech 18. a 19. dubna budou na dopravním hřišti u naší školy přistaveny kontejnery na papír. Všichni, kteří jste se doposud nezapojili do sběrové soutěže a shromažďujete doma tiskoviny /noviny, časopisy, letáky…/, můžete je zde odevzdat v době od 7:15 do 8:30 hodin. Nenoste, prosím, kartony a obalový materiál, ten Sběrné suroviny zatím nevykupují.
Výkupní cena papíru pro školy nyní činí 1,50 Kč/kg.
Přispějete? Děkujeme.
Mgr. Alena Kahánková